KONST / Litografier / Färglitografi 14965253
nr 1496 5253
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerade, 180 upplaga, yttermått inklusive ram: 70x60-67x74 cm
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 18:31:49
700 kr
800 kr
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius